Dania Connect A/S
📍 Flyttefirmaer i Aarhus Centrum
Dania Connect A/S, beliggende i Aarhus Centrum, er et flyttefirma med fokus på både private og erhvervsflytninger. Virksomheden tilbyder en bred vifte af services, herunder pakning, transport og udpakning, med en tydelig bestræbelse på at levere en effektiv og organiseret flytteoplevelse. De er kendt for deres kompetente medarbejdere og en professionel tilgang til opgaven.
Dania Connect A/S lægger vægt på at levere en pålidelig service og er dedikeret til at håndtere flytningsejendomme med respekt og omhu. De tilbyder også løsninger med fokus på miljøvenlige transportløsninger. Dette gør dem til et oplagt valg for den, der ønsker en flytning, der både er veltilrettelagt og ansvarlig.
Funktioner og services hos Dania Connect A/S
Faciliteter
- Toilet
Dania Connect A/S er på plads 5 ud af 5 i flyttefirmaer i Aarhus Centrum
Kundeanmeldelser
Dania Connect A/S har en vurdering af 4.1 ud af 5 baseret på over 13 anmeldelser on Google
Er et godt firma gode disponenter og chaufføren
De taler ikke pænt til en
Virkelig en professionel grøn transportør
Super sted og flinke mennesker
Företaget har fordon som saknar fartspärr, förare håller ej avstånd vid vinterväglag. Detta hände i Sverige väg27
Information om Dania Connect A/S
Adresse
Dania Connect A/S er placeret på Vandvejen 7, 8000 Aarhus Centrum, Danmark
Telefon
Telefonnummeret på Dania Connect A/S er +45 89 31 65 00
Website
Hjemmesiden for Dania Connect A/S er: daniaconnect.dk
Åbningstider
Mandag: 08:00–17:00
Tirsdag: 08:00–17:00
Onsdag: 08:00–17:00
Torsdag: 08:00–17:00
Fredag: 08:00–16:30
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket
