PPG Holstebro

📍 Malere i Holstebro

6.3

PPG Holstebro er din lokale leverandør af professionelle malerprodukter og services i Holstebro. Her finder du et bredt udvalg af produkter fra anerkendte mærker som Dyrup, og et team af kompetente medarbejdere der er klar til at hjælpe med rådgivning og vejledning. De tilbyder et solidt fundament for både private og professionelle, der står overfor et malerprojekt.

Butikken er kendt for sin imødekommende service og et godt udvalg af kvalitetsmaling. Kundernes oplevelser understreger værdien af den faglige rådgivning og den hurtige betjening. PPG Holstebro er et oplagt valg, hvis du søger professionel hjælp til dit næste malerarbejde.

Funktioner og services hos PPG Holstebro

Servicemuligheder

  • Levering
  • Levering samme dag

Handicapvenlig

  • Kørestolsegnet indgang
  • Kørestolsegnet parkering

Betalinger

  • Debetkort
  • Kreditkort
  • NFC-mobilbetalinger

PPG Holstebro er på plads 13 ud af 20 i malere i Holstebro

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

PPG Holstebro har en vurdering af 4.3 ud af 5 baseret på over 11 anmeldelser on Google

Lars Ulsøe

God service meget tilfreds med produkter fra dyrup

Lars Ulsøe ☆ 5/5
John Mikkelsen

Altid god service 🙂

John Mikkelsen ☆ 5/5
christian hansen

God personale top 10

christian hansen ☆ 5/5
Hanne Præst

God service

Hanne Præst ☆ 4/5
Jacob dejgaard Jensen

God service

Jacob dejgaard Jensen ☆ 5/5
przemo wu

Everything u need

przemo wu ☆ 5/5
Lucas pedersen

Suoer

Lucas pedersen ☆ 4/5

Information om PPG Holstebro

Adresse

PPG Holstebro er placeret på Struervej 122, 7500 Holstebro, Danmark

Telefon

Telefonnummeret på PPG Holstebro er +45 97 42 97 77

Website

Hjemmesiden for PPG Holstebro er: ppgpro.dk

Åbningstider

Mandag: 06:30–15:30
Tirsdag: 06:30–15:30
Onsdag: 06:30–15:30
Torsdag: 06:30–15:30
Fredag: 06:30–14:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket

Kontakt os PPG Holstebro

    Lignende alternativer til PPG Holstebro

    Go up